SportBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SportBG

Спортът по света и у нас
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 RPG Фен тема

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
k1n4o the Goat
The Goatmaster
k1n4o the Goat


Брой мнения : 89
Join date : 20.07.2008

RPG Фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: RPG Фен тема   RPG Фен тема Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 1:30 am

Това е малка дискусийка за феновете на всякакви видове RPG-та. Свободно коментирайте, или критикувайте вашите любими игри и тези които не ви харесват. Ще правим сървъри. Ще 'дигаме левъли и най - важното - заедно.
Нека започна аз. От отдавна играя една игричка, която се подвизава с името Sacred (и нейният експеншън Sacred: Underworld). Харесват ми графиката, геймплея, историята. Горе - долу всичко и реших да направя един сървър. Всички, които искат да играят могат да драснат тук някое съобщение.
Също така много харесвам Fable и набирам екип от хора, които искат да я модваме (Най - важен е опитът със 3D моделирането, а след него и Photoshop, който смятам, че владея). Който иска, да кандидатства, да си каже.
Аз ви оставям. Моля пишете... Laughing
Върнете се в началото Go down
^Kofi4ka Master^
Admin
^Kofi4ka Master^


Брой мнения : 76
Join date : 19.07.2008
Age : 115
Местожителство : Варна , морето , сините вълни!:P

RPG Фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RPG Фен тема   RPG Фен тема Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 2:41 pm

Добра темичка Smile .Аз съм фен на RPGтата.Играл съм най-различни.С нетърпение чакам Diablo 3 Smile .
Върнете се в началото Go down
http://koliowood.myminicity.com/
k1n4o the Goat
The Goatmaster
k1n4o the Goat


Брой мнения : 89
Join date : 20.07.2008

RPG Фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RPG Фен тема   RPG Фен тема Icon_minitimeНед Юли 20, 2008 8:42 pm

Аз чакам Fable2. Имам си XBox 360, тъй че само чакам да излезне и... една седмица нон - стоп гейминг сесия...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





RPG Фен тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RPG Фен тема   RPG Фен тема Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
RPG Фен тема
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SportBG :: Свободно Време :: Компютърни Игри-
Идете на: