SportBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SportBG

Спортът по света и у нас
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вижте к'во ше отговори! :D

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
k1n4o the Goat
The Goatmaster
k1n4o the Goat


Брой мнения : 89
Join date : 20.07.2008

Вижте к'во ше отговори! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Вижте к'во ше отговори! :D   Вижте к'во ше отговори! :D Icon_minitimeЧет Юли 24, 2008 7:59 pm

Гост, я кажи на всички кое ти е любимото занимание.
Върнете се в началото Go down
^Kofi4ka Master^
Admin
^Kofi4ka Master^


Брой мнения : 76
Join date : 19.07.2008
Age : 115
Местожителство : Варна , морето , сините вълни!:P

Вижте к'во ше отговори! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вижте к'во ше отговори! :D   Вижте к'во ше отговори! :D Icon_minitimeЧет Юли 24, 2008 9:52 pm

Моля? Laughing Вече програми за всичко има. pirat
ПП Хмм , любимото ми занимание?С едната ръка да мърдам мишката , а с другата да барам п*шката. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://koliowood.myminicity.com/
k1n4o the Goat
The Goatmaster
k1n4o the Goat


Брой мнения : 89
Join date : 20.07.2008

Вижте к'во ше отговори! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вижте к'во ше отговори! :D   Вижте к'во ше отговори! :D Icon_minitimeПет Юли 25, 2008 12:19 am

еее... само един ли се хвана? Laughing
Нека ви покажа. Пишете:
Код:
{USERNAME} живее на 8-ия етаж
и излиза: "Името на този, който го гледа" живее на 8-ия етаж Laughing
Върнете се в началото Go down
sasho

sasho


Брой мнения : 15
Join date : 19.07.2008

Вижте к'во ше отговори! :D Empty
ПисанеЗаглавие: re   Вижте к'во ше отговори! :D Icon_minitimeПет Юли 25, 2008 11:50 am

хах Very Happy
Върнете се в началото Go down
Yas Escobar




Брой мнения : 45
Join date : 20.07.2008
Местожителство : All Along The Watchtower,Pumpin' My Retard

Вижте к'во ше отговори! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вижте к'во ше отговори! :D   Вижте к'во ше отговори! :D Icon_minitimeПет Юли 25, 2008 5:41 pm

Да се занимавам с разни хора през нета,просто обожавам да си отделям времето за тях.

П.П. : Радвап ли се ,че попаднах в коварният ти капан
Върнете се в началото Go down
k1n4o the Goat
The Goatmaster
k1n4o the Goat


Брой мнения : 89
Join date : 20.07.2008

Вижте к'во ше отговори! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вижте к'во ше отговори! :D   Вижте к'во ше отговори! :D Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 4:47 am

Yas Escobar написа:
Да се занимавам с разни хора през нета,просто обожавам да си отделям времето за тях.

П.П. : Радвап ли се ,че попаднах в коварният ти капан
Не се впрягай, човек Laughing
Върнете се в началото Go down
Yas Escobar




Брой мнения : 45
Join date : 20.07.2008
Местожителство : All Along The Watchtower,Pumpin' My Retard

Вижте к'во ше отговори! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вижте к'во ше отговори! :D   Вижте к'во ше отговори! :D Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 4:07 pm

k1n4o the Goat написа:
Yas Escobar написа:
Да се занимавам с разни хора през нета,просто обожавам да си отделям времето за тях.

П.П. : Радвап ли се ,че попаднах в коварният ти капан
Не се впрягай, човек Laughing
Не се впрягам, духовити интелектуалецо.Ти ми зададе въпрос и аз ти отговорих ,това дали че не си разбрал дали съм ироничен,или не зависи от умственият ти багаж.Което при теб направо си е бреме,точно за това ,че се правиш на гениален,ако не си разбрал връзката между едното и другото значи не мога да ти помогна ,или по скоро си ментално дисбалансиран (което не означава болен,или тъп) ...

Просто обаче мн се обиждам ,когато ми казват ,че съм прост.Това е такак защото наистина съм прост ,бе - мн се засягам ,когато засегнат мен,или нещо любимо- не мога да се обосновявам ,бе No Sad
Върнете се в началото Go down
k1n4o the Goat
The Goatmaster
k1n4o the Goat


Брой мнения : 89
Join date : 20.07.2008

Вижте к'во ше отговори! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вижте к'во ше отговори! :D   Вижте к'во ше отговори! :D Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 12:14 am

Yas Escobar написа:
k1n4o the Goat написа:
Yas Escobar написа:
Да се занимавам с разни хора през нета,просто обожавам да си отделям времето за тях.

П.П. : Радвап ли се ,че попаднах в коварният ти капан
Не се впрягай, човек Laughing
Не се впрягам, духовити интелектуалецо.Ти ми зададе въпрос и аз ти отговорих ,това дали че не си разбрал дали съм ироничен,или не зависи от умственият ти багаж.Което при теб направо си е бреме,точно за това ,че се правиш на гениален,ако не си разбрал връзката между едното и другото значи не мога да ти помогна ,или по скоро си ментално дисбалансиран (което не означава болен,или тъп) ...

Просто обаче мн се обиждам ,когато ми казват ,че съм прост.Това е такак защото наистина съм прост ,бе - мн се засягам ,когато засегнат мен,или нещо любимо- не мога да се обосновявам ,бе No Sad

Ти май пак не разбра...
1. Благодаря, за комплиментите (а дали трябва)
2. Погледни какво съм написал. Когато напишеш
Код:
{USERNAME}
, излиза името на човека, който го гледа. Няма да съм толкова тъп, че да обидя някой по такъв просташки начин...

ако не е достатъчно ясно ПОГЛЕДНИ
Върнете се в началото Go down
Yas Escobar




Брой мнения : 45
Join date : 20.07.2008
Местожителство : All Along The Watchtower,Pumpin' My Retard

Вижте к'во ше отговори! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вижте к'во ше отговори! :D   Вижте к'во ше отговори! :D Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 1:51 am

k1n4o the Goat написа:
Yas Escobar написа:
k1n4o the Goat написа:
Yas Escobar написа:
Да се занимавам с разни хора през нета,просто обожавам да си отделям времето за тях.

П.П. : Радвап ли се ,че попаднах в коварният ти капан
Не се впрягай, човек Laughing
Не се впрягам, духовити интелектуалецо.Ти ми зададе въпрос и аз ти отговорих ,това дали че не си разбрал дали съм ироничен,или не зависи от умственият ти багаж.Което при теб направо си е бреме,точно за това ,че се правиш на гениален,ако не си разбрал връзката между едното и другото значи не мога да ти помогна ,или по скоро си ментално дисбалансиран (което не означава болен,или тъп) ...

Просто обаче мн се обиждам ,когато ми казват ,че съм прост.Това е такак защото наистина съм прост ,бе - мн се засягам ,когато засегнат мен,или нещо любимо- не мога да се обосновявам ,бе No Sad

Ти май пак не разбра...
1. Благодаря, за комплиментите (а дали трябва)
2. Погледни какво съм написал. Когато напишеш
Код:
{USERNAME}
, излиза името на човека, който го гледа. Няма да съм толкова тъп, че да обидя някой по такъв просташки начин...

ако не е достатъчно ясно ПОГЛЕДНИ
Ами няма за какво да ти се извинявам,не съм те обиждал Smile (чети по-внимателно (ако това имаш предвид под "мерси за комплиментите") )
Иначе въобще не бих си правил труда да го пиша.Ако исках наистина да те обиждам щях да го направя по много по-лош начин.Понеже го виждах само в определени теми ,правил съм го,но само с това да ти показва Ай Пи-то.Обаче явно наистина съм ужасно прост и разсеян щом не съм видял линка. lol! No offense.Все пак ,ако искаш ми итзртий постовете от тази тема.
Спи ми се нещо,така че може да съм допуснал разни там грешки при писането...
Върнете се в началото Go down
Yas Escobar




Брой мнения : 45
Join date : 20.07.2008
Местожителство : All Along The Watchtower,Pumpin' My Retard

Вижте к'во ше отговори! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вижте к'во ше отговори! :D   Вижте к'во ше отговори! :D Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 1:56 am

k1n4o the Goat написа:
еее... само един ли се хвана? Laughing
Нека ви покажа. Пишете:
Код:
{USERNAME} живее на 8-ия етаж
и излиза: "Името на този, който го гледа" живее на 8-ия етаж Laughing
Вижте к'во ше отговори! :D Smile12
Върнете се в началото Go down
Yas Escobar




Брой мнения : 45
Join date : 20.07.2008
Местожителство : All Along The Watchtower,Pumpin' My Retard

Вижте к'во ше отговори! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вижте к'во ше отговори! :D   Вижте к'во ше отговори! :D Icon_minitimeВто Авг 05, 2008 10:00 pm

Да,ужасно прост съм
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вижте к'во ше отговори! :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вижте к'во ше отговори! :D   Вижте к'во ше отговори! :D Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вижте к'во ше отговори! :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SportBG :: Свободна Дискусия :: Свободна Тема-
Идете на: